Skip to content
DZPLOGO
Screenshot 2022-09-21 at 10.40.38

Szanowni Państwo,

w odpowiedzi na zwiększające się zapotrzebowanie firm z branży energetycznej zespół Compliance Kancelarii DZP ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnym, hybrydowym szkoleniu „Skuteczny system antykorupcyjny w branży energetycznej – Norma ISO 37001”

Szeroki zakres działań o charakterze korupcyjnym sprawia, że obecnie jest to temat, na który musi zwracać uwagę każdy przedsiębiorca. Kwestia ta jest szczególnie istotna dla przedsiębiorców działających w branży energetycznej z kilku przyczyn:

 1. charakterystyki rynku energetycznego jako ściśle regulowanego,

 2. intensywnych kontaktów z podmiotami zewnętrznymi m.in. z dostawcami, podwykonawcami, klientami i

  administracją publiczną

 3. wysokich wartości współprac.

4.10.2022

TERMIN

4.10.2022
Stacjonarnie, Biuro Kancelarii DZP w Warszawie. Rondo ONZ 1 00-125 Warszawa XXI piętro

formuła

Stacjonarnie, Biuro Kancelarii DZP w Warszawie. Rondo ONZ 1 00-125 Warszawa XXI piętro
Bezpłatnie

Koszt

Bezpłatnie

Zapraszamy do zapoznania się z zaproszeniem, w którym znajdują się dokładne informacje organizacyjne wraz z agendą spotkania

 

Jakie tematy zostaną poruszone podczas szkolenia?

 • szkolenia antykorupcyjne
 • Klauzule antykorupcyjne
 • Mapy ryzyk korupcyjnych
 • Narzędzia do zarządzania ryzykiem
 • Konflikt interesów
 • Wymiana upominków w relacjach biznesowych
 • Efektywna komunikacja compliance
 • Negocjacje z partnerami biznesowymi
 • Weryfikacja kontrahentów
 • Sponsoring i darowizny

Prelegenci:

Eksperci kancelarii DZP kompleksowo wspierają swoich klientów w zakresie wdrażania systemów antykorupcyjnych. Identyfikują i analizą ryzyka korupcyjne, wdrażają wewnętrzne rozwiązania organizacyjne zmniejszające ryzyko wystąpienia działań korupcyjnych oraz odpowiadają na bieżące pytania klientów. Podczas spotkania opowiedzą, jakie ryzyka są charakterystyczne dla branży energetycznej oraz podzielą się praktycznymi wskazówkami, jak się przed nimi zabezpieczyć.

Na szkoleniu wystąpią:

Anna Partyka-Opiela

Partner | DZP Compliance
E: anna.partyka-opiela@dzp.pl M: +48 661 363 505

Anna jest doktorem prawa, szefową zespołu compliance kancelarii DZP. Świadczy bieżące doradztwo z zakresu zapobiegania korupcji i compliance, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z transparentnością procesów wewnętrznych i zewnętrznych, corporate governance, komunikacją oraz przebudową i optymalizacją systemów i przedsiębiorstw.

Julia Besz

Associate | DZP Compliance E: Julia.Besz@dzp.pl
M: +48 571 207 072

Julia zajmuje się doradztwem w zakresie compliance, przeciwdziałania korupcji i complince w oparciu o standardy ISO. W szczególności przygotowuje rozwiązania wewnątrzorganizacyjne z zakresu analizy i oceny ryzyka braku zgodności oraz tworzy mechanizmy wewnętrzne, które mają na celu optymalizację procesów biznesowych i zapobieganie nadużyciom gospodarczym w spółkach. 

Rejestracja: prosimy o wysłanie zgłoszenia przez [FORMULARZ] do 26 września 2022 roku do końca dnia. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i możliwy po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia przez organizatorów. Wystawiamy zaświadczenia o uczestnictwie w szkoleniu.

Verified by MonsterInsights