Skip to content

Monitorowanie, raportowanie, weryfikacja i przydział emisji w systemie EU ETS w 2026 roku

Warszawa / online, 29-30 czerwca 2026

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w dwudniowym szkoleniu  Monitorowanie, raportowanie, weryfikacja i przydział emisji w systemie EU ETS w 2026 roku

Termin i miejsce szkolenia 

Data

29-30.06.2026

Formuła

Warszawa Online

Prelegent

Przemysław Chrzan

Ekspert niezależny

W programie szkolenia m.in.:

  • Zmiany w zakresie benchmarków
  • ECO2PORTAL Raport ALC w formie cyfrowej
    • W jaki sposób wypełnić raport ALC
    • Oczekiwany poziom działalności
  • Wskaźniki ALC vs PNK
  • ETS2 i obecne obowiązki z nim związane
  • Sprawozdanie z neutralności klimatycznej
  • Przydział bezpłatnych uprawnień

Pliki do pobrania

Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne dokumenty — plan szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy.

Korzyści z udziału w szkoleniu

Program (2)


Zdobycie aktualnej wiedzy na temat zmian prawnych i regulacyjnych w ciepłownictwie


Poznanie praktycznych konsekwencji wdrażania dyrektyw RED III i EED II,wiedza na temat nowych możliwości i obowiązków wynikających z projektowanych ustaw


Dobre przygotowanie organizacji do transformacji energetycznej i zmian rynku ciepła


Możliwość omówienia problemów praktycznych podczas sesji pytań i odpowiedzi

Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli przedsiębiorstw ciepłowniczych, działów prawnych i regulacyjnych, specjalistów ds. transformacji energetycznej, dyrektorów i kierowników działów oraz wszystkich osób odpowiedzialnych za dostosowanie działalności do nowych wymogów rynku energii.

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania dotyczące szkolenia lub chcesz zapisać większą grupę? Chętnie pomożemy! Skontaktuj się bezpośrednio z jednym z naszych project managerów lub wypełnij formularz zgłoszeniowy — odezwiemy się do Ciebie tak szybko, jak to możliwe.

Zapisy na szkolenie

Ela Szor

Opiekun Wydarzenia
tel. kom. 538 441 788
e-mail: ela.szor@dlaenergetyki.pl

Verified by MonsterInsights