Skip to content
Sluzebnosc (8)

 

Szanowni Państwo,

 zapraszamy do udziału w szkoleniu “Umowy z odbiorcami ciepła w branży energetycznej“. Celem szkolenia jest zapoznanie pracowników przedsiębiorstw ciepłowniczych z prawnymi aspektami zawierania umów z odbiorcami ze szczególnym uwzględniem umów przyłączeniowych i odmowy przyłączenia.

Szkolenie odbędzie się  na platformie ClickMeeting w dniu 19.06.2024r, a szkolenie w całości poprowadzi Mec. Tomasz Ogłódek

O programie:

Metoda prowadzenia szkolenia zawiera elementy konwersatorium/konsultacji i oprócz omówienia wszystkich zagadnień związanych z formalnymi aspektami relacji przedsiębiorstwo ciepłownicze – odbiorca ciepła ma na celu odpowiedzieć Państwu na najbardziej palące i skomplikowane aspekty, w tym:
– obowiązek zawarcia umowy przyłączeniowej
– odmowa przyłączenia krok po kroku
– zmiana mocy zamówionej podczas trwania umowy
– “O czym marzy dweloper, a czego nie wolno mu obiecywać”
– E-bok – co warto wiedzieć – obowiązek zapewnienia dostępu elektronicznego do faktury i rozliczeń (Zmiana do rozporządzenia)- czy na pewno musimy mieć E-bok
– Rozpatrywanie reklamacji
– Jak zmienić OWU i jakie ma skutki zmiana dla obowiązujących umów
– niedozwolone zapisy w umowach
– cennik usług dodatkowych i regulacje nie wynikające z taryfy

Koszt udziału w  szkoleniu to:

  • online: 1370 zł netto za jedną osobę (jedno stanowisko)

Wykładowca

Radca prawny Tomasz Ogłódek świadczy kompleksowe obsługi prawne dla przedsiębiorców i jednostek samorządu terytorialnego. Zaufanie, jakim od 1999 r. obdarzają radcę prawnego oraz prowadzoną przez niego Kancelarię klienci, to efekt doświadczenia w doradztwie prawnym w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej, a także pracy naukowej i dydaktycznej pracowników Kancelarii. Kancelaria odpowiada na potrzeby klientów, działając rzetelnie i na wysokim poziomie merytorycznym, opierając się na zdobytym doświadczeniu oraz wiedzy, zgromadzonej w okresie jej funkcjonowania. Wśród obsługiwanych podmiotów są zarówno przedsiębiorcy, fundacje, stowarzyszenia jak i międzynarodowe korporacje. Na zaproszenie zewnętrznych podmiotów prowadzone są szkolenia w zakresie prawa gospodarczego, prawa energetycznego, prawa pracy oraz compliance. Na zaproszenie zewnętrznych prowadzone są szkolenia w zakresie prawa gospodarczego, prawa energetycznego, prawa pracy oraz compliance.

W razie pytań pozostaję do dyspozycji

Anna Kuleta

Specjalista ds. sprzedaży

tel. 22 118 47 17

kom. 660 244 977

anna.kuleta@dlaenergetyki.pl

IW4A9448

Verified by MonsterInsights